Ova rubrika namijenjena je registriranim korisnicima.

Stand-Up: Pedja Bajović u BXL! (28/10)

Proslijeđujem:

Drugovi i drugarice,

ako do sada već niste čuli, u subotu 28/10 u The Corner pubu gostuje regionalni a naš stand up komičar Peđa Bajović sa svojom predstavom S NOGU* (*Sredstvo za protiv jugonostalgije i jugofobije)..

Pripremite se! U susret vam stižu dva sata beskrupuloznog prozivanja, šoka, povremenog vrijeđanja... i dva sata - glasnog smijeha!  Nekada pionir, a sada veliki veteran regionalne stand-up komedije Pedja Bajović konačno dolazi u Bruxelles te, po svom običaju, - otvara i naš grad za programe domaće stand-up komedije! 

U subotu 28.10. u The Corneru (Rue du Noyer, 189)s početkom u 20h a prije bi se reklo da će početi u 20:30h.

Ulaznica na ovo veče smijeha košta 10€, a uklljučuje i jedno piće od domaćina.

Informaciju o predstavi slobodno proširite dalje.

Pozdrav i vidimo se u subotu.

Sanjin

p.s. 

Ako trebate više detalja, tu je FB event:

https://www.facebook.com/events/814177268755993/?acontext={%22action_history%22%3A%22[{\%22surface\%22%3A\%22messaging\%22%2C\%22mechanism\%22%3A\%22attachment\%22%2C\%22extra_data\%22%3A{}}]%22}

 

Ulaznice 10€ (uključeno i jedno piće) - mogu se kupiti u The Corneru ili uplatom na račun BE42 3630 7597 1854 (name: Sterhoekje bvba) PRIPREMITE SE! U susret vam stižu dva sata beskrupuloznog prozivanja, šoka, povremenog vrijeđanja... i dva sata - glasnog smijeha! Nekada pionir, a sada veliki veteran regionalne stand-up komedije Pedja Bajović (Stand Up) konačno dolazi u Bruxelles te, po svom običaju, - otvara i naš grad za programe domaće stand-up komedije! U subotu 28.10. u The Corneru (Rue du Noyer, 189), s početkom u 20h, počinje stand-up show S NOGU* (*Sredstvo za protiv jugonostalgije i jugofobije). U svojih 12 i kusur godina rada u komediji s nogu, Pedja Bajović je odradio preko dvije hiljade nastupa... u preko stotinu gradova i 25 zemalja. Njegova hit-predstava gledana je na obalama Pacifika s obije strane: i američke i australske! Evropa se smijala uzduž i poprijeko, a red je sada došao i na "glavni grad". Zašto Pedja, pored svjetskih i regionalnih metropola, može otići i u Čačak ili Gospić, Zavidoviće ili Pljevlja, Velenje ili Štip, pa i Prištinu? Zato što je ovaj rođeni Crnogorac, koji je odrastao u Srbiji, pravi Bosanac koji živi u Hrvatskoj! Da, on je svačiji i ničiji! I upravo to mu daje za pravo da sebi i publici postavi neka od ovih pitanja... 'Ko je blesaviji, Amerikanci ili Englezi…ili Japanci? Ili mi. Koja je razlika između Bosanke i Hercegovca u krevetu ili u novčaniku? Zašto riječ ‘čimbenik’ zbunjuje Srbina? Šta se zapravo dogodi kada Hrvati popizde na Slovence? Jesu li Kosovari muzikalniji od ostalih i zašto Crnogorac još ne spava…? A, gdje je nestalo makedonsko devojče…? Još više pitanja i još manje odgovora dobit ćete u ovom druženju s Pedjom. Uz sve to ćemo dodati malo politike, i ono malo tzv. domaće ekonomije, ponešto estrade i (nikada dovoljno!) sexa… i imate – S NOGU! See More

·         Stand-up comedy